Kontakt

Aadress: Haavassaare talu, Kiidjärve küla, Vastse-Kuuste vald 64 605 Põlvamaa

Reg. nr: 80347717

Juhatuse esimees:

Liina LannoLiina.Lanno@hoolekandeteenused.ee

Juhatuse liikmed:

Liina LannoLiina.Lanno@hoolekandeteenused.ee

Kaja Solom, kaja.solom@ehtk.ee

Merike Maidomerike.maido@vaimnetervis.ee

Helle Känd, helle.kand@erihoolekanne.ee

Lauris Geurden, lauris@maarjakyla.ee

Liidu liikmed:

AS Hoolekandeteenused, esindaja Liina Lanno, liina.lanno@hoolekandeteenused.ee

Eesti Hoolekande Selts, esindaja Priit Sutt, priitsutt@gmail.com 

ESTE OÜ, esindaja Sirje Talvistu, sirje.talvistu@erihoolekanne.ee

Koduhooldus OÜ, esindaja Kaja Karv, kaja.karv@erihoolekanne.ee

MTÜ Erivajadustega Inimeste Toetusühing Tugiliisu, esindaja Agne Raudmees, agne.raudmees@erihoolekanne.ee

MTÜ Inimeselt Inimesele, esindaja Merike Merirand, merike.merirand@erihoolekanne.ee

MTÜ Kohila Turvakeskus “Katikodu”, esindaja Merilin Niilop, merilin.niilop@erihoolekanne.ee

MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus, esindaja Kaja Solom,  kaja.solom@erihoolekanne.ee

MTÜ Maarjakodu, esindaja Eva Grigor, info.maarjakodu@gmail.com

MTÜ Toetuskeskus Meiela, esindaja Tatiana Panichkina, meiela@meiela.ee

MTÜ Põlvamaa Puuetega Inimeste Koda, esindaja Kairit Numa, kairit.numa@erihoolekanne.ee

MTÜ Päevakeskus Vinger, esindaja Ruth Sepprthspp2@gmail.com

MTÜ Singel Kodu, esindaja Lea Märtsin, singelkodu@gmail.com

MTÜ Tartu Maarja Tugikeskus, esindaja Helle Känd, helle.kand@erihoolekanne.ee

MTÜ Viljandimaa Singel, esindaja Itta Arak, itta.arak@erihoolekanne.ee

MTÜ Võru Päevakeskuse Ühing, esindaja Aasa Saaroja, pkvoru@gmail.com

SA Haraka Kodu, esindaja Liina Klamp, harakakodu.sa@gmail.com

SA Kodu Nurme Mõisas, esindaja Marika Ivandi, marika@meistritekool.ee

SA Maarja Küla, esindaja Huko Laanoja, huko.laanoja@erihoolekanne.ee

SA Maarja Päikesekodu, esindaja Tõnu Rästas, tonu.rastas@erihoolekanne.ee

SA Pahkla Camphilli Küla, esindaja Katrin Pedaste, katrin.pedaste@erihoolekanne.ee

SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskus, esindaja Indrek Sooniste, indrek.sooniste@erihoolekanne.ee

Tallinna Vaimse Tervise Keskus, esindaja Anu Rahu, anu.rahu@erihoolekanne.ee